Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stacion Dockingu i-Tec USB 3.0 SATA HDD

Kodi i produktit:
215120
EAN:
8595611701689
Formatet e mbështetura:
2,5, 3,5
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5, 3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
U3CLONEDOCK

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,960 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e jashtme për lidhjen e dy SATA I / II / III HDD ose SSD me anë të USB 3.0 që është prapa në përputhje me USB 2.0.Kapaciteti i disqeve është 6TB.Klonimi përdoret që disku i dytë identik ta mbështes të gjithë diskun ose për ta përmirësuar ruajtjen.Kjo përdoret më së shumti në rast se e ndërroni kompjuterin.Klonimi i diskut ju ndihmon të kurseni kohën.Klonimi bëhet pa stacionin e lidhjes ngjitur me kompjuter.Pako vjen me: Stacionin e Dockingut,kabllo USB 3.0 80cm dhe adapter.

Vlerësimet

Paisje e mir sidomos per ata që kan nevoj për shum hapsir në pc e tyre por zakonisht pc skan vend shum e nëpërmes ksaj paisje mundeni videot që si zan pc mej fut në hdd pa e fut hdd në pc e në kët paisje mundeni 2 hdd mej fut perniher e mej perdor
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611701689
Formatet e mbështetura:
2,5, 3,5
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5, 3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
U3CLONEDOCK
Lloji i kornizës:
Docking Station
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE