Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtes Belkin per Apple Watch + iPhone

Kodi i produktit:
216186
EAN:
7458837015750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
134
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6+, Apple Watch, Apple Watch Edition, Apple Watch Sport
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

17,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja karikuese ka dizajn të bukur dhe modern për orë dhe iphone Apple. Mbajtësja është dizajnuar ashtu që të jetë e qëndrueshme dhe e përshtatshme në të njëjtën kohë. Ju mund të shikoni orën nga mbajtësja lehtë dhe rimbushni duke përdorur mbushësin magnetik. Kjo është një zgjedhje shumë e mire dhe funksionale. Mbajtësja karikuese për orë ka një sipërfaqe nga kromi me dimensione prej 109,3 x 134 x 88 mm. Përpos që e mbush telefonin tuaj, ajo në të njejtën kohë e ruan nga gërvishjet dhe dëmtimet fizike. Një zgjidhje ideale shumë funksionale, nga Belkin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7458837015750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
134
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6+, Apple Watch, Apple Watch Edition, Apple Watch Sport
I përdorshëm me markat:
Apple
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
F8J183vfSLV
Lartësia [mm]:
88
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Orë e mençur, celularë
Prodhuesi:
Belkin
Trashësia [mm]:
109,3
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE