Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Glukometër dhe oksimetër

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

Oksimetër PO 60
95.42 €
Përfshirë TVSH
-12%
Shiritat testues iHealth AGS-1000 për glikometra
27.52 € 30.98 €
Përfshirë TVSH
Gjilpëra iHealth Lancety 30GI
9.72 €
Përfshirë TVSH
-7%
Glikometër iHealth Align BG1
31.56 € 33.62 €
Përfshirë TVSH
Glukometër i zgjuar iHealth GLUCO + BG5S
101.52 €
Përfshirë TVSH