Peshore Fitbit Aria 2, bardhë

Kodi i produktit:
225156
EAN:
12412444554545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
Kodi i prodhuesit:
FB202WT-EU
Lansuar:
27. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

23,410 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me Fitbit Aria 2 ju do të njihni trupin tuaj dhe të merrni gjithçka nën kontroll. Fitbit Aria 2 përdor teknologjinë më të fundit për t'ju lehtësuar jetën në mënyrë që të jetoni më të lumtur dhe të shëndetshëm. Aksesori vjen me madhësi prej 31.2 x 31.2 x 3.34 cm, mund të mbaj deri në 158kg peshë mund të konfigurohet lehtësisht me celularin tuaj SMART si dhe funksionon me aplikacionin Fitbit për iOS dhe Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
12412444554545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
Kodi i prodhuesit:
FB202WT-EU
Lansuar:
27. 10. 2017
Lartësia [mm]:
33,4
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Fitbit
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
312
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE