Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Shishe dhe gota

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

Shishe çelik inox Puro ICON, 500ml, mentol
28.30 €
Përfshirë TVSH
-11%
Shishe çelik inox Puro ICON FLUO, 500ml, e gjelbërt
24.61 € 27.46 €
Përfshirë TVSH
Shishe çeliku Equa Smart, e bardhë
96.74 €
Përfshirë TVSH
-5%
Shishe çeliku Equa Smart, e zezë
94.22 € 98.25 €
Përfshirë TVSH
Shishe çelik inox Puro ICON, 500ml, rozë
28.30 €
Përfshirë TVSH
-7%
Shishe UMAX Smart Bottle U4
33.17 € 35.35 €
Përfshirë TVSH