Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartela VR Retrak 4D Augmented Reality për Utopia 360 °, kopshti zoologjik

Kodi i produktit:
226003
EAN:
8169830174434
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ETVRARZOO
Lansuar:
9. 11. 2017
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zhytuni në një dimension të ri të argëtimit me oajisjen e realitetit virtual Retrak HR, e cila sjell teknologjinë më të fundit me çmime të volitshme. Në këtë set prej 31 kartelash ztbadhuese 4D, ju mund të shijoni pamje befasuese të modeleve të mahnitshme 3D të kafshëve. Pajisjet Retrak janë në përputhje me smartfonët dhe sistemet operative Android dhe iOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8169830174434
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ETVRARZOO
Lansuar:
9. 11. 2017
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ReTrak

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE