Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje Homido Grab VR, të zeza

Kodi i produktit:
216907
EAN:
3760071190228
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOMIDO GRAB-BK
Mbështetja teknike:
Homido.cz/navody
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje Homido Grab për hyrje të qetë në botën e realitetit virtual. Pamje e gjerë e 100 °, buton të veprimit dhe përputhshmëri me Google Cardboard. Ka mbajtëse për telefona, shumë variante ngjyrash, senosor si akselometër dhe xhiroskop. Shkarko Homido Center me më shumë se 2000 aplikacione nga App Store dhe Google Play. Përputhet me shumicën e telefonave prej 4.5 "- 5.7" Android dhe iOS. Përmasat 168 x 102 x 99 mm dhe pesha 240 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760071190228
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOMIDO GRAB-BK
Mbështetja teknike:
Homido.cz/navody
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Homido

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE