Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze Homido Grab Virtual reality, të bardha

Kodi i produktit:
216911
EAN:
3760071190259
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOMIDO GRAB-WH
Mbështetja teknike:
Homido.cz/navody
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,810 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje VR për hyrje të qetë në botën e realitetit virtual. Përmasat 168 x 102 x 99 mm dhe pesha 240 g. Ka pamje të gjerë prej 100 °, përputhshmëri me Google Cardboard, shumë variante ngjyra. Ju mund të shkarkoni Homido Center nga App Store dhe Google Play më shumë se 2000 aplikacione. Përputhje e gjerë me shumicën celularëve prej 4.5 "- 5.7" Android dhe iOS, gjithashtu përfshin sensorë, përshpejtim dhe xhiroskop.

Vlerësimet

Super te mira
Transport te shpejt dhe kualitet i produktit!
Super
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760071190259
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOMIDO GRAB-WH
Mbështetja teknike:
Homido.cz/navody
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Homido

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE