Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze Retrak VR Utopia 360, Elite Edition, me kontroller

Kodi i produktit:
226001
EAN:
8169830174502
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ETVRPRO
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
ReTrak

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,660 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syzet Retrak VR Utopia 360 janë një produkt unik i cili ju mundëson që të shihni imazhe 3D përmes celularit tuaj. Për të shijuar imazhe me dimenzione tërësisht të transformuara ju duhet thjesht ta vendosni celularin tuaj me përmasa maksimale 5.7” në brendësi të syzeve dhe do të jeni gati te eksploroni botën në një nivel tjetër. Këto syze veçohen me dizajn tejet të rehatshëm që përshtaten me çdo përdorues edhe pas orëve të gjata të mbajtjes, si dhe nga lentet me fibra optike të cilat lejojnë shikimin e imazheve me shtrirje deri në 360°. Këto syze komandohen nga kontrolleri i cili operon përmes teknologjisë Bluetooth.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8169830174502
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ETVRPRO
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
ReTrak

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE