Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze 3D/VR Modecom FreeHANDS MC-G3DP

Kodi i produktit:
186808
EAN:
5901885244556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OS-MC-G3DP-00
Lansuar:
11 Mars 2016
Prodhuesi:
Modecom

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,690 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syze për telefona të menqur, duke lejuar shikim në 3D dhe të luani lojëra në 3D. I projektuar për telefonat e mençur me madhësi të ekranit deri në 5.6". Lehtë për t'u përdorur, lente me cilësi të lartë me kontrollet individuale, mbushje të brendshme për një përshtatje të rehatshme edhe pas një kohe të gjatë dhe pjesa e përparme është e lëvizshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5901885244556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OS-MC-G3DP-00
Lansuar:
11 Mars 2016
Prodhuesi:
Modecom
Ueb-i i prodhuesit:
Modecom.sumanet.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE