Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze Gear VR për Samsung Galaxy + Komandë, të zeza

Kodi i produktit:
211464
EAN:
8806088810485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SM-R324NZAAXEZ
Pesha [g]:
345
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

22,870 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bëhuni pjesë e botës virtuale me syzet Gear VR! Këto syze janë të dizajnuar për t'u përdorur me telefonët celular Samsung Galaxy S8, S8 +, S7, S7 edge, Note5, S6 edge +, S6, dhe S6 Edge.

Të gjitha imazhet e shfaqura me këto syze duken sikurse të ishini reale me kënd shikimi 101 °, kurse përmes senzorëve gyro dhe accelerometer ju do të përjetoni çdo dridhje apo goditje sikurse të ishit brenda tyre. Këto syze operojnë përmes baterive AAA dhe mund të lidhen edhe me USB të tipit C apo micro USB. Këto syze vijne me përmasa 207.8 x 122.5 x 98.6 mm dhe peshë 345g .

Në pako përfshihen:

Syzet Gear VR

Komandë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088810485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SM-R324NZAAXEZ
Pesha [g]:
345
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE