Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Syze për realitet virtual BeeVR Moonraker, 4.5- 6", të bardha / të zeza

Kodi i produktit:
202513
EAN:
8594185430124
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BVR-006
Lansuar:
12 Nëntor 2016
Prodhuesi:
BeeVR

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,800 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meqë telefonat janë duke u zhvilluar çdo ditë e më shumë, pse të mos avancohen dhe programet për realitet virtual? Syzet për realitet virtual BeeVR Moonraker kanë një dizajn shumë të bukur, precize, dhe japin një imazh të pastër. Futuni në botën e realitetit virtual duke shkuar filma 3D, duke luajtur lojëra të një dimensioni të ri. Përdorimi i këtyre syzeve është shumë i thjeshtë. Vetëm vendoseni telefonin përballë syzeve dhe shijoni efektet e realitetit virtual. Funksionojnë me telefona me madhësi prej 4.5 deri në 6". Kanë ngjyrë të bardhë dhe të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594185430124
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BVR-006
Lansuar:
12 Nëntor 2016
Prodhuesi:
BeeVR

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE