Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Syze për realitet virtual BeeVR Quantum Z VR Headset, 4.7- 6"

Kodi i produktit:
192497
EAN:
8594185430018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BVR-001
Lansuar:
16 Qershor 2016
Prodhuesi:
BeeVR

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,810 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meqë telefonat janë duke u zhvilluar çdo ditë e më shumë, pse të mos avancohen dhe programet për realitet virtual? Syzet për realitet virtual BeeVR Quantum Z VR Headset kanë një dizajn shumë të bukur, precize, dhe japin një imazh të pastër. Futuni në botën e realitetit virtual duke shkuar filma 3D, duke luajtur lojëra të një dimensioni të ri. Përdorimi i këtyre syzeve është shumë i thjeshtë. Vetëm vendoseni telefonin përballë syzeve dhe shijoni efektet e realitetit virtual. Funksionojnë me telefona me madhësi prej 4.7 deri në 6". Kanë ngjyrë të bardhë dhe të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594185430018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BVR-001
Lansuar:
16 Qershor 2016
Prodhuesi:
BeeVR

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE