Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Syze për realitet virtual FIBRUM PRO VR, telefona iOS, Android, Windows, 4 - 6"

Kodi i produktit:
192456
EAN:
4627103430037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Lansuar:
14 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,400 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meqë telefonat janë duke u zhvilluar çdo ditë e më shumë, pse të mos avancohen dhe programet për realitet virtual? Syzet për realitet virtual FIBRUM PRO VR kanë një dizajn shumë të bukur, precize, dhe japin një imazh të pastër. Futuni në botën e realitetit virtual duke shkuar filma 3D, duke luajtur lojëra të një dimensioni tëri. Përdorimi i këtyre syzeve është shumë i thjeshtë. Vetëm vendoseni telefonin përballë syzeve dhe shijoni efektet e realitetit virtual. Funksionojnë me telefona me sistem operativ Android, iOS dhe Windows me madhësi prej 4 deri në 6".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4627103430037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Lansuar:
14 Qershor 2016
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Fibrum
Ueb-i i prodhuesit:
Fibrum.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE