Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Syze për realitet virtual PanoBoard Click, të bardha

Kodi i produktit:
197352
EAN:
8594185430094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PBRD-C01W
Lansuar:
18 Gusht 2016
Prodhuesi:
PanoBoard

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PanoBoard Click janë syze për realitet virtual, të cilat përdoren për të provuar aplikacione të ndryshme të mbushura plot emocion. Këto syze kanë dizajn komplet të ri, të cilat palosen lehtësisht brenda 5 sekondash! Janë të ndërtuara nga një material special prej kartoni të cilat kanë kapacitet dhe fleksibilitet të lartë, të cilat edhe pas shumë përdorimesh do të duken përsëri si të reja. Avanatazh i këtyre syzeve është fakti se janë kompletësisht të reciklueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594185430094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PBRD-C01W
Lansuar:
18 Gusht 2016
Prodhuesi:
PanoBoard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE