Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze VR Patron 3D, telefona 3.5- 5", të bardha

Kodi i produktit:
196535
EAN:
4055655175579
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PT5023
Lansuar:
20 Gusht 2016
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,170 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meqë telefonat janë duke u zhvilluar çdo ditë e më shumë, pse të mos avancohen dhe programet për realitet virtual? Syzet për realitet virtual Patron 3D, kanë një dizajn shumë të bukur, precize, dhe japin një imazh të pastër. Futuni në botën e realitetit virtual duke shkuar filma 3D, duke luajtur lojëra të një dimensioni të ri. Përdorimi i këtyre syzeve është shumë i thjeshtë. Vetëm vendoseni telefonin përballë syzeve dhe shijoni efektet e realitetit virtual. Funksionojnë me telefona me madhësi prej 3.5 deri në 5". Kanë ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4055655175579
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PT5023
Lansuar:
20 Gusht 2016
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
400
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE