Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze VR Xiaomi Mi VR Play, 4.7- 5.7", të zeza

Kodi i produktit:
197824
EAN:
2027462932906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Xiaomi Mi VR Play
Lansuar:
2 Shtator 2016
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,650 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meqë telefonët janë duke u zhvilluar çdo ditë e më shumë, pse të mos avancohen dhe programet për realitet virtual? Syzet për realitet virtual Xiaomi Mi VR Play kanë një dizajn shumë të bukur, precize, dhe japin një imazh të pastër. Futuni në botën e realitetit virtual duke shkuar filma 3D, duke luajtur lojëra të një dimensioni të ri. Përdorimi i këtyre syzeve është shumë i thjeshtë. Vetëm vendoseni telefonin përballë syzeve dhe shijoni efektet e realitetit virtual. Funksionojnë me telefona me madhësi prej 4.7 deri në 5.7". Xhamat janë të pajisura me lense anti reflektive. Janë shumë të rehatshme edhe nëse i përdorni për një kohë shumë të gjatë. Kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2027462932906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Xiaomi Mi VR Play
Lansuar:
2 Shtator 2016
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE