Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze virtuale Homido VR

Kodi i produktit:
183051
EAN:
3760071190075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOMIDO VIRTUALREALITY
Lansuar:
8. 12. 2015
Mbështetja teknike:
Homido.cz/navody

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,770 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje me rrip të vërtetë të rregulluar virtual për celularë me Android ose iOs. Gëzoni botën e re dhe të panjohur të plotë me risi të re Homido. Zhyt veten në botën e realitetit virtual me syze të dizajnuara për smartphones që përdorin Android dhe iOS. Syze virtuale për celularë me Android ose iOS me përdorim shumë të lehtë. Syzet kanë shkumë të butë rreth zonës së syve dhe një rrip të rregullueshëm për rregullim të lehtë për secilin lloj të kokës. Syzet lejojnë shikimin e largët ose të afërsisë. Syzet janë pa tela me një opsion rregullimi optik IPD dhe një lente që tregon një kënd prej 100 °. Një telefon celular 4 "- 5.7" mund të futet në syze.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760071190075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOMIDO VIRTUALREALITY
Lansuar:
8. 12. 2015
Mbështetja teknike:
Homido.cz/navody
Prodhuesi:
Homido

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE