Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze virtuale Retrak VR Utopia 360

Kodi i produktit:
226002
EAN:
816983017184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EUVRCB
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ReTrak

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,980 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto syze virtuale ReTrak VR Utopia 360 janë një portë e volitshme për të hyrë në botën e realitetit virtual .Përdorimi i syzeve është shumë i thjeshtë. Thjesht futni telefonin e mençur në pjesën e përparme të syzeve. Pastaj vetëm vendoseni në kokën tuaj dhe gëzoni efektet e përsosura të botës virtuale. Syzet janë të pajtueshme me telefonat e menqur me një xhiroskop dhe një diagonale maksimale prej 5.7 inç. Syzet përfshijnë kontrollerin Bluetooth, kufjet Bluetooth dhe kabllon e karikimit Micro USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
816983017184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EUVRCB
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ReTrak

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE