Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Syze VR Google Daydream, të bardha

Kodi i produktit:
207876
EAN:
8115710190698
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Daydream snow
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

16,950 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyni në botën e realitetit virtual me këtë produkt! Google Daydream përfshin një telekomandë për kontrollim dhe dizajn të përshtatshëm me material të frymueshëm prej mikro fibrash. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim edhe nga personat të cilët bartin syze. Për më shumë, ato pastrohen lehtë dhe janë të përputhshme me celularë VR të cilët përmbajnë Android 7.0 Nougat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8115710190698
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Daydream snow
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Google

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE