Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Syze VR Google Daydream, të kuqe

Kodi i produktit:
207877
EAN:
8115710190766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Daydream red
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Ngjyra:
Kuq

Si të porosisim në Gjirafa50?

16,950 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyni në botën e realitetit virtual me këtë produkt! Google Daydream përfshin një telekomandë për kontrollim dhe dizajn të përshtatshëm me material prej mikro fibrash i cili mund të ajroset. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim edhe nga personat të cilët bartin syze. Për më shumë, ato pastrohen lehtë dhe janë të përputhshme me celularë të cilët kanë mundësi lidhje me WiFi dhe të përshtatshme për telefonat: ZTE Axon 7 / Google pixel / Motorola moto Z / Huawei Mate Pro 9 / ASUS ZenFone AR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8115710190766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Daydream red
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Google

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE