Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze VR Retrac Utopia 360 - Elite Edition, me telekomandë dhe kufje, të bardha

Kodi i produktit:
226000
EAN:
816983017467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ETVRPROH
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
ReTrak

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,040 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syzet virtuale ReTrak VR Utopia 360 janë një portë e volitshme për të hyrë në botën zhytëse të realitetit virtual. Syze ReTrak kanë një çmim shumë të arsyeshëm, megjithatë ato ofrojnë komoditetin e nevojshëm dhe plotësojnë kërkesat e cilësisë së elementeve optike. Si është e mundur që ju mund të shihni përmbajtje 3D në celularin tuaj të mençur? Kjo përmbajtje shfaqet veçmas në celularin tuaj për çdo lente. Me këtë improvizim, mashtron trurin dhe ju mund të shijoni filma 3D. Thjesht futni celularin e mençur në pjesën e përparme të syzeve dhe pastaj vendosni në kokën tuaj dhe gëzoni efektet e përsosura të botës virtuale. Ato janë të përshtatshme për një celular të mençur me një xhiroskop dhe një diagonale maksimale prej 5.7 ". ReTrak Utopia 360 janë syze virtuale me lente të rregullueshme, dhe janë shumë të rehatshme për t'u përdorur. Ato ofrojnë butonin e veprimit për përdorim të lehtë. Paketa përfshin edhe një telekomandë që punon me Bluetooth, dhe kufje stereo të heqshme me rezolucion të lartë, me mikrofonin e integruar dhe butonat për kontrollimin e vëllimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
816983017467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ETVRPROH
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
ReTrak

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE