Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Syze VR Retrac Utopia 360 me kotroller BT dhe kufje - Elite Edition

Kodi i produktit:
226000
EAN:
816983017467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ETVRPROH
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
ReTrak

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,850 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syzet virtuale ReTrak VR Utopia 360 janë një portë e volitshme për të hyrë në botën bërthamore të realitetit virtual. Syze ReTrak kanë një çmim shumë të arsyeshëm, megjithatë ato ofrojnë komoditetin e nevojshëm dhe plotësojnë kërkesat e cilësisë së elementeve optike. VRTrak VR kufjet Utopia 360 janë syzet virtuale, që përputhen me telefona të mençur, kanë lente të rregullueshme, shumë të rehatshme për t'u vendosur, si dhe kanë butonin e veprimit për përdorim te lehtë. Përfshin Bluetooth. Përfshihen kufje stereo të lëvizshme me rezolucion të lartë me mikrofonin e integruar dhe kontrollet e volumit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
816983017467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ETVRPROH
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
ReTrak

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE