Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze VR Samsung Gear VR lite

Kodi i produktit:
183784
EAN:
8806088503134
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
201,9
Kodi i prodhuesit:
SM-R322NZWAXEZ
Lansuar:
12 Janar 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

13,700 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syzet e realitetit virtual Samsung Gear VR janë të pajisura me një touchpad për kontroll të lehtë dhe precize. Kufjet ju tërheqin juve në botën e panjohur të re. Po ashtu syzet janë të pajisur me një rrip i cili mund të rregullohet dhe të përshtatet për madhësi të ndryshme të kokave. Syzet janë të pajisur me Micro USB port. Kanë një ekran të llojit Super AMOLED, dhe fushë të gjerë të pamjes. Syzet janë të përshtatshme për lloje të ndryshme të telefonave si: Galaxy Note 5 + edge S6, S6 dhe S6 edge. Kanë një peshë prej 318 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088503134
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
201,9
Kodi i prodhuesit:
SM-R322NZWAXEZ
Lansuar:
12 Janar 2016
Lartësia [mm]:
92,6
Pesha [g]:
318
Prodhuesi:
Samsung
Trashësia [mm]:
116,4
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE