Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Syze VR Xiaomi Mi Dive

Kodi i produktit:
201592
EAN:
6954176830869
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Xiaomi Mi VR
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,830 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syzet e realitetit virtual Xiaomi Mi VR Dive ofrojnë një përvojë të re të filmave, aplikacioneve dhe lojërave. Këto syze janë të pajisur me sensorë të ndryshëm të cilët ofrojnë një përvojë virtuale perfekte. Po ashtu këto syze kanë edhe material të butë rreth syve në mënyrë që ju të ndjeheni rehat edhe pas një kohe të gatë. Imazhi transferohet përmes lenteve 38 mm të kualitetit FULL HD. Po ashtu syzet ofrojnë veçori të ndryshme si sensor të shpejtësisë me 6 boshte dhe xhiroskop. Kanë një kënd të gjerë të pamjes prej 103 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6954176830869
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Xiaomi Mi VR
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE