Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Syze Zeiss VR One Plus

Kodi i produktit:
231312
EAN:
4047865190398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2174-931
Lansuar:
24. 2. 2018
Prodhuesi:
Zeiss

Si të porosisim në Gjirafa50?

14,060 Lekë
Ju kurseni : 3,460 Lekë  (25%)
10,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Syzet ZEISS VR ONE Plus janë shumë fleksibile dhe progresive. Mbajtësja univerzale lejon përdorimin e çdo celulari me madhësi ekran prej 4.7 - 5.5 ". Nëse është e nevojshme, shkuma në kornizë mund të zëvendësohet. Shkuma është e lehtë për t'u larë dhe e dezinfektueshme, është e disponueshme si një aksesor opsional, ku mund të përdoret për qëllime të ndryshme. Këto syze për realitetin virtual, janë të lehta për t'u përdorur dhe kanë lente me cilësi të lartë. Materiali brenda siguron veshje të rehatshme edhe për një kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047865190398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2174-931
Lansuar:
24. 2. 2018
Prodhuesi:
Zeiss
Ueb-i i prodhuesit:
Zeiss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE