Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dritë e natës Xiaomi Mi Motion-Activated, e bardhë

Kodi i produktit:
226832
EAN:
6970244526663
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMI574
Pesha [g]:
141
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Merrni dritën e natës Xiaomi Mi Motion-Activated ju jep ndriçim qetësues gjatë natës, pa pasur nevojë të ndizni dritën e madhe. Kjo dritë ka një kënd të ndjeshëm prej 120 shkallë dhe përgjigjet në një distancë prej 5 deri në 7 metra. Me senzorin e avancuar të dritës dhe teknologjinë infra të kuqe, drita është në gjendje të zbulojë praninë e njeriut dhe mund të aktivizohet automatikisht në mjedise të errëta dhe të ndizet për 15 sekonda. Mund të përzgjidhen ndriçimi 0.7 lm ose 3.8 lm, dhe vjen me temperaturën e ngjyrës 2700 K. Produkti funksionon me 3 bateri të llojit AA. Përmasat e dritës janë 84 x 84 x 36 mm. pesha 141 g. Instalimi i saj është shumë i thjeshtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244526663
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMI574
Pesha [g]:
141
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE