Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Trust

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

-1%
Mikroskop digjital PremiumCord USB VGA 1280x1024: 30-200x
6,460 Lekë 6,520 Lekë
Përfshirë TVSH
-28%
Prizë SMART D-Link DSP-W115/FR Wi-Fi
3,000 Lekë 4,110 Lekë
Përfshirë TVSH
-4%
Llambë Philips Hue, e bardhë dhe me ngjyra - Starter Kit E27
27,620 Lekë 28,480 Lekë
Përfshirë TVSH
Prizë Fibaro për Apple HomeKit
11,220 Lekë
Përfshirë TVSH
Komandë Immax Neo RGB+CCT, Zigbee
400 Lekë
Përfshirë TVSH