Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Apple iPad Mini 4, 128GB, gri

Kodi i produktit:
178563
Bluetooth:
Lloji i modemit:
3G/UMTS, 4G/LTE
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i ekranit:
2048 x 1536 (QXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

76,140 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Si zakonisht, kompania Apple mahit me dizajnet e saj. Këtë herë sjellë një mini iPad fantastik për përdoruesit që kanë dëshirë për tabletë më të vegjël. Ka një memorie të brendshme me kapacitet prej 128GB. Ekrani i tij ka madhësi prej 7.9" me rezolucion fantastik prej 2048 x 1536 pix. Po ashtu ka dy kamera fantastike për fotografitë apo videot tuaja. Përmban sensor shumë të shpejtë "Fingerprint", i cili ju mundëson hapjen e pajisjes me vetëm një prekje të gishtit tuaj. Funksionon me sistem operativ iOS 9. Ky iPad vjen në ngjyrë gri. Përkrahë Bluetooth 4.2 si dhe rrjetin 3G dhe LTE (4G).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
7,9
EAN:
888462375924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
MK762FD/A
Lansuar:
18 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
6,1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i modemit:
3G/UMTS, 4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Apple A8
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
0,29
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2048 x 1536 (QXGA)
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Apple iPad Mini 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE