Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

APPLE iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 10,5", 256GB, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
216143
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
250,6
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

124,800 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableta Apple iPad Pro sjell ekranin me madhësi 10.5 inch Retina me rezolucion 2224 x 1668 piksela për një imazh mahnitës dhe funksionalitet të lartë në saje të procesorit A10X dhe përshpejtuesit grafik M10. Pjesët përbërëse të tabletës përfshijnë kamerën e pasme 12 megapiksela dhe kamerën e përparme FaceTime HD, teknologjitë Bluetooth, WiFi 802.11a / b / g / n / ac, 3G / LTE , GPS / Glonass, dhe një mori senzorësh si gjiroskopin, akselerometrin, senzorin dritës dhe barometrin. Sistemi operativ i tij është iOS 10(që mund të përditësohet edhe me iOS 11).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10,5
EAN:
1901983323492
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
174,1
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi i prodhuesit:
MPHK2FD/A
Lartësia [mm]:
6,1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Rozë
Pesha [kg]:
477
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2224 x 1668
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
250,6
Ueb kamerë:

Bashkangjitja APPLE iPad Pro Wi-Fi + Cellular edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE