Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

iPad APPLE, Wi-Fi + Celular, 10.5 '', 512GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
216153
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
250,6
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

144,440 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja Apple iPad Pro përmban një ekran me prekje 10.5 "Retina me një rezolucion prej 2224 x 1668 piksele dhe një shkëlqim të shkëlqyer prej 264 ppi. Procesor A10X me memorie per ruajtjen e te dhenave deri ne 512 GB dhe kartela grafik M10, i pajisur me një sërë sensorësh , duke përfshirë një lexues të gjurmëve të gishtave, një xhiroskop me tre aks, një akselerometër, një sensor të dritës së ambientit dhe një barometër.Natyrisht, ka kamerë 12MP dhe FaceTime HD ka edhe teknologjinë Bluetooth 4.2, lidhja me internet është bërë duke përdorur ndërfaqjen WiFi 802.11a / b / g / n / ac dhe lidhjen mobile me 3G dhe LTE. Modeli me lidhje celulare gjithashtu përfshin marrësin aGPS / Glonass. Sistemi operativ iOS 10 (iOS 11 do të shkarkohet) i instaluar në pajisje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10,5
EAN:
1901983427510
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
174,1
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi i prodhuesit:
MPMF2FD/A
Lartësia [mm]:
6,1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
512
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
477
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2224 x 1668
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
250,6
Ueb kamerë:

Bashkangjitja iPad APPLE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE