Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Apple iPad 128GB, LTE - I argjendtë

Kodi i produktit:
210322
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
7,5
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

45,420 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti Apple iPad përmban procesor A9 me grafikë 64-bit dhe arkitekturë M9.Për të ruajtur të dhënat ofron hapësirë 128 GB. Ekrani është 9.7 “ dhe posedon IPS Retina Display dhe rezolucion 2048 x 1536 piksela.Është I pajisur me disa lloje të sensorëve: gjurmues të gishtave, xhiroskop 3-bosht , accelerometer , busull dixhitale , sensor drite për ambient të jashtëm dhe barometer.Posedon Bluetooth 4.2, Wi-fi ac, 3G , LTE , GPS / GLONASS pranues.Bateria reziston deri në 10 orë.Tableti ka të instaluar sistemin operativ iOS 10th .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
9,7
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
169,5
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
MP272FD/A
Lartësia [mm]:
240
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
128
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
478
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2048 x 1536 (QXGA)
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
7,5
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE