Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tablet Apple iPad, 32GB, LTE, i hirtë

Kodi i produktit:
210319
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
7,5
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89,550 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple sjell në treg verzionin më të ri të tabletëve iPad me performancë superiore dhe dizajn kompakt e elegant. iPad ka ekran IPS Retina me prekje (touch) 9.7" me rezolucion 2048 x 1536 piksel me të cilin shfaq imazhe me qartësi dhe detaje të jashtzakonshme dhe me kënde të gjëra shikimi. Poashtu, kap edhe imazhe me qartësi të jashtzakonshme përmes dy kamerave, një të përparme FaceTime HD 1.2 MP me aperturë f/2.2 dhe një të pasme iSight 8MP me aperturë f/2.4, të cilat lejojnë që edhe të incizoni me cilësitë si, Panorama, HDR, FullHD, Slo-mo me 120fps (imazhe për sekondë) dhe time-lapse. Ky tablet posedon procesor A9 me çip grafik 64-bitësh M9, i kombinuar me memorie të brendshme 32 GB. Gjithashtu, iPad mbështet teknologjitë më të reja të Wi-Fi ac, Bluetooth 4.2, 3G, LTE dhe GPS/GLONASS, si dhe ka senzorë për leximin e shenjave të gishtërinjëve, gyroscope, accelometer, busull dhe barometer. Ky tablet ka bateri të integruar me jetëgjatësi deri në 10 orë dhe operon përmes aplikacionit iOS 10. Ky iPad vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
9,7
EAN:
1901982325336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
169,5
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
MP1J2FD/A
Lartësia [mm]:
240
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
32
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
478
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2048 x 1536 (QXGA)
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
7,5
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Apple iPad edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE