Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 10,5" , 512GB, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
216155
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
250,6
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

153,920 Lekë
Ju kurseni : 32,020 Lekë  (21%)
121,900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableta Apple iPad Pro kombinon ekranin me madhësi 10.5", me kualitet Retina dhe rezolucion 2224 x 1668 piksela me procesorin A10X dhe përshpejtuesin grafik M10 për t'ju sjellur shpejtësi marramendëse operative dhe imazh të pastër dhe të detajizuar të pamjes. Pjesët përbërëse të tabletës përfshijnë senzorët : gjiroskop, lexuesin e gishtërinjëve, akselerometrin, barometrin, kamerën e pasme me 12 megapiksela dhe kamerën e përparme FaceTime HD, teknologjitë Bluetooth dhe WiFi 802.11a / b / g / n / ac , hapësirë 512GB si dhe sistemin operativ iOS 10 e cila mund të përditësohet në iOS 11.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10,5
EAN:
1901983433382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
174,1
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi i prodhuesit:
MPMH2FD/A
Lartësia [mm]:
6,1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
512
Ngjyra:
Rozë
Pesha [kg]:
477
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2224 x 1668
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
250,6
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE