Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 12,9", 512GB, i artë

Kodi i produktit:
216150
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
305,7
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

155,620 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple sjell në treg verzionin më të ri të tabletëve iPad me performancë superiore dhe dizajn kompakt e elegant. Tableti Apple iPad Pro me procesorin A10X, përshpejtuesin grafik M10 dhe ekranin 12.9'' dhe rezolucion 2732 x 2048 piksel sjellin një imazh mahnitës, të pastër dhe të detajizuar me shpejtësi maksimale nga teknologjia e fundit e tabletave. Pjesët përbërëse të tabletës përfshijnë kamerën e pasme 12 megapiksel dhe kamerën e përparme FaceTime HD, madhësi 512 GB, senzorët gjiroskop, akselerometrin, lexuesin e gishtërinjëve, barometrin, teknologjitë WiFi 802.11a / b / g / n / ac dhe mbështetje për rrjetet 3G dhe LTE. Sistemi operativ i tij është iOS 10 dhe mund të përditësohet në iOS 11. Ky iPad vjen me ngjyrë ari.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
12,9
EAN:
1901983410680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220,6
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi i prodhuesit:
MPLL2FD/A
Lartësia [mm]:
6,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
512
Ngjyra:
E artë
Pesha [kg]:
692
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2732 x 2048
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
305,7
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE