Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 12,9", 512GB, i hirtë

Kodi i produktit:
216148
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
305,7
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

185,820 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple sjell në treg verzionin më të ri të tabletëve iPad me performancë superiore dhe dizajn kompakt e elegant. Tableti Apple iPad Pro sjell teknologjinë më të fundit të performancës së lartë dhe imazhit të kualitetit të lartë dhe shumë të detajizuar nëpërmjet ekranit me madhësi 12.9" me kualitet Retina dhe rezolucion 2732x 2048 piksela i kombinuar me procesorin A10X dhe përshpejtuesin grafik M10. Pjesët përbërëse të tabletës përfshijnë 512GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, kamerën e pasme me 12 megapiksela dhe kamerën e përparme FaceTimeHD, mbështet rrjetet 3G dhe LTE si, ka teknologjitë Bluetooth 4.2 dhe WiFi 802.11a / b / g / n / ac si dhe senzorët gjiroskop, akselerometër, ambient light dhe barometër. Tableta vjen me sistemin operativ iOS 10 i cili mund të përditësohet në iOS 11 dhe ka ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
12,9
EAN:
1901983404672
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220,6
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi i prodhuesit:
MPLJ2FD/A
Lartësia [mm]:
6,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
512
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
692
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2732 x 2048
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
305,7
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE