Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet APPLE me Wi-Fi + Celular, 12.9 '', 512GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
216149
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
305,7
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

184,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple sjell në treg verzionin më të ri të tabletëve iPad me performancë superiore dhe dizajn kompakt e elegant. Pajisja Apple iPad Pro përmban një ekran me prekje 12.9 "Retina me një rezolucion prej 2732 x 2048 piksele dhe një shkëlqim të shkëlqyer prej 264 ppi. Procesor A10X dhe nxituesi i grafikës M10, i pajisur me një sërë sensorësh, duke përfshirë një lexues të gjurmëve të gishtave, një xhiroskop me tre akse, një akselerometër, një sensor të dritës së ambientit dhe një barometër. Natyrisht, ka kamerë 12MP dhe FaceTime HD ka edhe teknologjinë Bluetooth 4.2, lidhja në interrnet bëhet përmes WiFi 802.11a / b / g / n / ac dhe lidhjen mobile me 3G dhe LTE. Modeli me lidhje celulare gjithashtu përfshin marrësin aGPS / Glonass. Sistemi operativ iOS 10 (iOS 11 do të shkarkohet) i instaluar në pajisje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
12,9
EAN:
1901983407642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220,6
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi i prodhuesit:
MPLK2FD/A
Lartësia [mm]:
6,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
512
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
692
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2732 x 2048
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
305,7
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet APPLE me Wi-Fi + Celular edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE