Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tabletë APPLE iPad For Wi-Fi + Telefon, 10.5 '', 64GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
216169
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
250,6
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

92,070 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti Apple iPad Pro me ekran prej 10.5'' me rezolucion 224x1668 dhe shkëlqim prej 264 ppi.Procesor A10C dhe përshpejtues grafik M10. Ka sensor si lexues gishti, 3 xhiroskopa, sensor të dritës dhe një barometër. Natyrisht ka kamerë 12MP dhe FaceTime HD, Bluetooth 4.2 , internet WiFi 802.11a / b / g / n / ac si dhe lidhje 3G e LTE. Modeli përfshine dhe GPS/ Glonass. Si sistem operativ ka iOS 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10,5
EAN:
190198478603
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
174,1
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi i prodhuesit:
MQF02FD/A
Lartësia [mm]:
6,1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
64
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
477
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2224 x 1668
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
250,6
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tabletë APPLE iPad For Wi-Fi + Telefon edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE