Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tabletë Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 12,9", 64GB, argjendë

Kodi i produktit:
216166
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
305,7
Standardet Wi-Fi:
Ac
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

134,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableta Apple iPad Pro sjell teknologjinë më të fundit të performancës së lartë dhe imazhit të kualitetit të lartë dhe shumë të detajizuar nëpërmjet ekranit me madhësi 12.9" me kualitet Retina dhe rezolucion 2732 x 2048 piksela i kombinuar me procesorin A10X dhe përshpejtuesin grafik M10. Pjesët përbërëse të tabletës përfshijnë 64GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, kamerën e pasme me 12 megapiksela dhe kamerën e përparme FaceTimeHD, teknologjitë Bluetooth 4.2, WiFi 802.11a / b / g / n / ac, mbështetje për rrjetet 3G dhe LTE si dhe senzorët gjiroskop, akselerometër, ambient light dhe barometër. Tableta vjen me sistemin operativ iOS 10 i cili mund të përditësohet në iOS 11 dhe ka ngjyrë të argjendë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
12,9
EAN:
1901984749888
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220,6
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi i prodhuesit:
MQEE2FD/A
Lartësia [mm]:
6,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
64
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
692
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2732 x 2048
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Trashësia [mm]:
305,7
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tabletë Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE