Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gamepad Modecom Volcano Flame për tablet 7-10.1"

Kodi i produktit:
186810
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
5901885244600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VR-MC-GP-VOLCANO-FLAME
Lansuar:
15 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gamepad Modecom Volcano Flame është i dizajnuar për rehati maksimale gjatë lojërave tuaja, ka performanca fantastike dhe material e dizajn ergonomik që i përshtatet çdo përdoruesi. Tani është koha që ta shndërroni tabletin tuaj në një pajisje të mrekullueshme lojërash, falë Modecom Volcano Flame. Ky gamepad ofron saktësi dhe kontroll ergonomik dhe është i dizajnuar për tabletët me madhësi 7-10.1". Ai është i pajisur me bateri me kapacitet 380 mAh e cila zgjat deri në 15 orë. Për të lidhur atë me tabletin përdoret teknologjia Bluetooth 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
5901885244600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VR-MC-GP-VOLCANO-FLAME
Lansuar:
15 Mars 2016
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Modecom.sumanet.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE