Këllëf për tablet + tastierë C-TECH NUTKC-02 8", ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
163086
Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8594125005924
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

2250.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një këllëf universal për tablet C-TECH Protect me tastierë. Produkti është dizajnuar për tablet me diagonale të madhësisë prej 8” dhe i ofron mbrojtje pajisjes tuaj nga dëmtimet mekanike dhe ndikimet e jashtme. Këllëfi mund të përdoret si një mbajtës praktik për tabletin tuaj, gjatës shikimit të filmave tuaj të preferuar. Përfshin tastierë dhe konektor micro USB. Produkti është ndërtuar nga materiali i lëkurës së butë artificiale dhe vjen në ngjyrë rozë. Dimensionet maksimale të tabletit janë 230 x 175 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8594125005924
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
NUTKC-02P
Lansuar:
8 Nëntor 2014
Lloji i mbështjellësit:
Me tastierë
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE