Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese JBL T205, të zeza

Kodi i produktit:
227830
EAN:
6925281928338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JBL T205BLK
Lansuar:
14. 12. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,320 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje ofrojnë një zë të pastër. Falë disqeve të shkallës së lartë të dizajnuara teknologjikisht, ato mund të luajnë tone shumë të thella (në sajë të JBL Pure Bass). Poashtu, kabllo e sheshtë gjithashtu mban kufjet shumë mirë dhe nuk ngatërrohen në rroba.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281928338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JBL T205BLK
Lansuar:
14. 12. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE