Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dëgjuese FIXED Talk, Bluetooth, të zeza

Kodi i produktit:
221199
EAN:
8591680064427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
FIXHF-TALK-BK
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,290 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

FIXED talk janë kufje të lehta dhe të rehatshme, që ju ofrojnë transmetim të pastër dhe cilësor të zërit. Kufjet mund të lidhen shumë shpejt dhe me lehtësi me pajisje të tjera falë Bluetooth v4.1 (deri në 10 m largësi). Sigurisht që kufjet janë te lehta për t'u përdorur. Gjithashtu mund të krijoni kufje të plota stereo nga ato. Kufjet mbështesin profilet HSP, HFP, AVRCP, A2DP. Jetëgjatësia e baterisë së tyre është 5 orë bisedimi dhe 100 orë gadishmërie, ndërsa koha e ngarkimit është nga 1 deri në 2 orë. Kufjet punojnë në një gamë të frekuencave prej 20 - 20 000 Hz. Kufjet kanë një bateri Li-Pol 3.7 V me fuqi 45 mAh. Pesha e tyre është vetëm 8 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591680064427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
FIXHF-TALK-BK
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
8
Prodhuesi:
FIXED
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE