Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dëgjuese Panasonic RP-TCM50E, të bardha

Kodi i produktit:
196745
EAN:
5025232828074
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
25
Kodi i prodhuesit:
RP-TCM50E-W

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,910 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni muzikën dhe zhytuni nën tingujt tuaj të preferuar me dëgjueset Panasonic RP-TCM50E! Këto dëgjuese vijnë me kualitet të lartë dhe dizajn modern të përshtatshëm për çdo stil. Performojnë nën rangun e frekuencave prej 10 Hz deri në 25 kHz si dhe kanë rezistencë prej 25 Ohm dhe ndjeshmëri prej 101 dB. Gjatësia e kabllos është 1.2m dhe peshojnë 14.8g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232828074
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
25
Kodi i prodhuesit:
RP-TCM50E-W
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
101
Pesha [g]:
4,3
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE