Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dëgjuese Sony WI-SP500, të bardha

Kodi i produktit:
233771
EAN:
4548736069640
Mikrofon:
Integruar
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjoni zë kristal të pastër me rehatinë e teknologjisë wireless nëpërmjet dëgjueseve Sony WI-SP500. Këto dëgjuese do të bëhen shoqëruesit tuaj të përsosur gjatë aktiviteteve të tyre sportive pasi që ju mundëson të lëvizni lirshëm pa ju penguar dhe me mikrofonin e integruar ju do të mund të komunikoni pa pasur nevojë të keni celularin në dorë. Dëgjueset kanë autoparlantë me madhësi 13.5mm me ndjeshmëri të lartë dhe funksionalizimin nën frekuencat 20 deri në 20 000 Hz, është pajisur me teknologjinë Bluetooth për lidhje me pajisje tjera, mban baterinë e fuqishme me kapacitet funksionimi deri në 8 orë dhe vijnë me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736069640
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi i prodhuesit:
WISP500W.CE7
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
30. 3. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
13.5
Mbështetje për NFC:
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
18+
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE