Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Sony WI-SP500, të verdha

Kodi i produktit:
233772
EAN:
4548736069695
Mikrofon:
Integruar
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjoni zë kristal të pastër me rehatinë e teknologjisë wireless nëpërmjet dëgjueseve Sony WI-SP500. Këto dëgjuese do të bëhen shoqëruesit tuaj të përsosur gjatë aktiviteteve të tyre sportive pasi që ju mundëson të lëvizni lirshëm pa ju penguar dhe me mikrofonin e integruar ju do të mund të komunikoni pa pasur nevojë të keni celularin në dorë. Dëgjueset kanë autoparlantë me madhësi 13.5mm me ndjeshmëri të lartë dhe funksionalizimin nën frekuencat 20 deri në 20 000 Hz, është pajisur me teknologjinë Bluetooth për lidhje me pajisje tjera, mban baterinë e fuqishme me kapacitet funksionimi deri në 8 orë dhe vijnë me ngjyrë të verdha.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736069695
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi i prodhuesit:
WISP500Y.CE7
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
30. 3. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
13.5
Mbështetje për NFC:
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
18+
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE