Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje Defender FreeMotion B611, të gjelbërta

Kodi i produktit:
181119
EAN:
4714033636131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
7
Kodi i prodhuesit:
63613
Lansuar:
21 Nëntor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,130 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Defender FreeMotion B611 janë kufje me stil që ofrojnë lëvizje të lirshme falë lidhjes me Bluetooth. Këto kufje ofrojnë përshtatje të plotë dhe janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për përdorim ditor. Janë të pajisura me audio konvertues 10 mm të kualitetit të lartë me frekuencë prej 20 Hz - 20 Hz. Për lidhje me pajisje tjera përdor teknologjinë Bluetooth 3.0 +EDR si dhe përshtatet me këto profile HSP, HFP, A2DP dhe AVRCP. Bateria e integruar mund të rimbushet përmes kabllos USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4714033636131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
7
Kodi i prodhuesit:
63613
Lansuar:
21 Nëntor 2015
Lloji:
Dëgjuese, sportive
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese, sportive
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
85
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Defender
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Bashkangjitja Kufje Defender FreeMotion B611 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE