Kufje gaming Logitech G433, të kuqe

Kodi i produktit:
215800
EAN:
5099206070486
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
981-000652

Si të porosisim në Gjirafa50?

15,910 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Kufjet Logitech G430 sjellin një dimenzion të ri të një tingulli të pastër dhe një dizajni mjaft elegant dhe ergonomik. Një zgjidhje ideale për të apasionuarit pas lojërave. Frekuenca e këtyre kufjeve varion nga 20 Hz deri në 20 kHz me një lidhës jack prej 3.5 mm dhe ndjeshmëri prej 107dB. Këto kufje kanë të integruar një mikrofon i cili mund të modifikohet sipas nevojës. Kufjet mbështesin sistemin e zërimit 7.1 dhe janë shumë të rehatshme. Gjatësia e kabllos është 300 cm kurse dimensionet 182 x 172 x 82 mm me peshë prej 259 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206070486
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
981-000652
Lansuar:
9. 6. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS), USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
107
Pesha [g]:
259
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje gaming Logitech G433 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE