Kufje Genius HS-02B, të purpurta

Kodi i produktit:
31599
EAN:
4710268804703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31710037100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

730 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje janë të përshtatshmel për bisedë gjatë lojërave online, apo bisedë me shokët tuaj. Ato janë të pajisura me mikrofon. Kanë dizajn klasik dhe shtrirje të frekuencës prej 350 Hz deri në 10 kHz. Mikrofoni i drejtë, por mund të lëvizë deri në 300°, si dhe ka shtrirje të frekuencës prej 50 Hz deri në 10 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268804703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31710037100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
10
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
350
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-02B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE