Kufje Genius HS-04SU, të argjendta

Kodi i produktit:
34265
EAN:
4710268805625
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31710045100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,340 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Genius HS-04SU janë dizajnuar për përdorim gjatë lojërave kompjuterike ose gjatë komunikimit me miq. Fjala është për kufje me kualitet të lartë, të kombinuara me mikrofon. Madhësia e tyre mund t'iu përshtatet lehtësisht nevojave individuale. Kablloja përfundon me një palë stereo jacks me 3.5 mm. Kontrolli i volumit dhe butoni për fikjen e zërit ndodhen në mikrofonin e pajisjes. Këto kufje mund të përdoren me karta zëri, modem zëri, Walkman, MP3 players dhe pajisje të tjera të ngjashme. Produkti vjen në ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268805625
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31710045100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
112
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-04SU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE